Вартість доставки транспортною компанією «Нова Пошта» - сплачує отримувач!

Умови доставки транспортною компанією «Нова Пошта»:
Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 (п’яти) днів, після чого повертаються в Компанію. Отримати посилку може тільки особа, яка зазначена в транспортній декларації в якості одержувача. При собі необхідно обов’язково мати посвідчення особи!
Замовлення доставляються Новою Поштою протягом 1-2днів.
Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні адресної доставки транспортною компанією «Нова Пошта» функція післяплати тимчасово недоступна для адресних доставок. При отриманні вантажів на відділеннях транспортних компаній дотримуйтеся, будь ласка, чітких правил:
1. Покупець або його уповноважений представник при отриманні вантажу зобов’язаний звірити кількість отриманих вантажних місць (коробок). Кількість вантажних місць в транспортному документі (накладній, розписці, розпорядженні) має збігатися з фактично отриманою кількістю.
2. Після отримання вантажу Покупцеві або його уповноваженому представнику необхідно перевірити непошкодженість пломб (при їх наявності), оглянути зовнішню упаковку/тару вантажу на наявність пошкоджень, вм’ятин, проколів, слідів розтину упаковки та переклеювання скотча, намокання та інших недоліків, які можуть вплинути на внутрішній вміст вантажу. Сліди проникнення можуть бути майстерно замасковані.
3. Після виконання дій, зазначених у п. 1 та 2 цієї інструкції, Покупець або його уповноважений представник на відділенні транспортної компанії зобов’язаний розкрити упаковку/тару вантажу та звірити кількість товару на відповідність з товарними документами, доданими до вантажу (перевірка на внутрішню недопоставку), а також оглянути весь товар на наявність пошкоджень незалежно від думки співробітників транспортної компанії.
УВАГА! Перевіряти вміст і цілісність упаковки тільки на території відділення транспортної компанії.
4. У разі відсутності зауважень щодо кількості отриманих вантажних місць, обсягу, ваги, упаковки/тари та наповнення вантажу, Покупець або його уповноважений представник підписує документ про приймання. У разі виникнення претензії відносно кількості отриманих вантажних місць, обсягу, ваги, упаковки/тари та наповнення вантажу, Покупець або його уповноважений представник зобов’язаний викликати представника транспортної компанії (експедитора, кур’єра) для складання Акту про встановлену розбіжність за кількістю та якістю при прийманні товарно-матеріальних цінностей (в різних транспортних організаціях назва даного Акту може змінюватися). У разі невиконання умов п. 1, 2, 3 цієї інструкції, Компанія не відшкодовує витрачені грошові кошти та не несе відповідальності за понесені збитки.

При отриманні відправлень у транспортних компаній дотримуйтеся, будь
ласка, чітких правил:
1. Покупець або його уповноважений представник при отриманні вантажу зобов'язаний звірити кількість отриманих вантажних місць (коробок). Кількість вантажних місць в транспортному документі (накладній, розписці, розпорядженні) має збігатися з фактично отриманою кількістю.
2. Під час отримання вантажу Покупцеві або його уповноваженому представнику необхідно оглянути зовнішню упаковку/тару вантажу на наявність пошкоджень, вм'ятин, проколів, слідів розтину упаковки та переклеювання , намокання та інших недоліків, які можуть вплинути на внутрішній вміст вантажу. Сліди проникнення можуть бути майстерно замасковані!
Після виконання дій, зазначених у п. 1 та 2 цієї інструкції, Покупець або його уповноважений представник зобов'язаний розкрити упаковку/тару відправлення та звірити кількість товару на відповідність з товарними документами, доданими до вантажу (перевірка на внутрішню недопоставку), а також оглянути весь товар на наявність пошкоджень незалежно від думки співробітників транспортної компанії.
УВАГА! Перевіряти вміст і цілісність упаковки тільки на території відділення транспортної компанії чи безпосередньо в присутності кур’єра.
4. У разі виявлення пошкодження цілісності коробки чи фірмового скотча, виникнення претензії відносно кількості отриманих вантажних місць, обсягу, ваги, упаковки/тари та наповнення вантажу, Покупець або його уповноважений представник зобов'язаний викликати представника транспортної компанії (експедитора, кур’єра) для складання Акту про встановлену розбіжність за кількістю та якістю при прийманні товарно-матеріальних цінностей (в різних транспортних організаціях назва даного Акту може змінюватися) та відмовитися від отпримання відправлення.
В Акті необхідно вказати причину відмови, зробити фото самої коробки і Акту для подальшого складення претензії Компанії ЛЕА Украина.
Прохання ні в якому разі посилку не отримувати при будь-яких порушеннях!
Акт обов'язково повинен бути з печаткою компанії-перевізника і підписом уповноваженого представника компанії-перевізника!
5. У разі відсутності зауважень щодо кількості отриманих вантажних місць, обсягу, ваги, упаковки/тари та наповнення вантажу, Покупець або його уповноважений представник підписує документ про приймання.
УВАГА! У разі невиконання умов п. 1, 2, 3, 4 цієї інструкції, без надання правильно оформленого Акту прийому-передачі з транспортною компанією та відмови від отримання відправлення, претензії (про недовкладення або брак товару в процесі доставки) компанія ЛЕА Украина не задовольняє, не відшкодовує витрачені грошові кошти та не несе відповідальності за понесені збитки.

Для будь-якого способу оплати потрібні особовий рахунок та сума замовлення. 

При оформленні замовлення Ви маєте можливість здійснити оплату за допомогою платіжної картки Visa або MasterСard безпосередньо
на сайті. Компанія ЛЕА УКРАИНА гарантує безпеку та захист інтернет-платежів. Всі операції з платіжними картами проводяться відповідно до
вимог платіжних систем VISA International та MasterCard.
Надана Вами персональна інформація (ім'я, телефон, номер платіжної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

Перед оплатою перевірте, будь ласка:
- чи відкрита можливість оплати покупок Вашою платіжною картою в Інтернеті;
- чи достатньо коштів на платіжній картці для оплати зробленого Вами замовлення;
- чи не закінчився термін дії платіжної картки.
Зверніть увагу, що при оплатою карткою знімається 2% за технічну обробку платежу.